AI obavy ohledně vzestupu , jak budeme reagovat ?

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem AI obavy ohledně vzestupu , jak budeme reagovat ?

26. června podle britského „Economist“ časopis, pro vznik robota, odborníci varují, že & ldquo; stroje nahradit lidskou práci může způsobit lidi, aby starat o jejich nadbytečnost & rdquo;, & ldquo; Tento ultra energetické technologie
vývoj šel mimo lidské schopnosti řídit, & rdquo;.
Nyní, někteří lidé vyjádřili obavy, že pokud umělá inteligence nadále vyvíjet, budeme ztratit práci obživy, ztráta smyslu pro přítomnost, či dokonce & ldquo; Terminator & rdquo; byli nemilosrdní.
Ale ve skutečnosti, tyto obavy s lidmi před dvěma sty lety, aby diskutovali o vývoji parního stroje a mechanizovaného přesně ve stejnou dobu, lidé proti hrozbám, kdo stroj nazvaný & ldquo; stroj problémové & rdquo; diskusí.
A teď, diskuse o výhodách a nevýhodách umělé inteligence je tiše stoupá.

předčasně narození, umělá inteligence (AI) zažil vzestupy a pády, ale v posledních několika letech, zlaté období vývoje, AI technologické pokroky, které měly prospěch z & ldquo; hluboké učení & rdquo; technologie otevírá novou kapitolu.
Hloubkové studie navrženy tak, aby simulovaly stavby lidského mozku vytvořit ve velkém měřítku (nebo & ldquo; hloubku & rdquo;) neuronové sítě, dostatek údajů na podporu neuronové sítě zvládne celou řadu věcí prostřednictvím školení.

Takzvaný hluboko technologie učení bylo v tichosti sloužit k nám po mnoho let, vyhledávání Google, Facebook Automatic Image tagging Apple Siri hlasové asistentky, Amazon tlačit nákupní seznam, a to i self-jízdy automobily jsou výsledkem hlubokého učení Tesla
,
Ale tento rychlý rozvoj také vyvolal obavy o bezpečnost a nezaměstnanosti.
Hawking, pižmo a dalšími technologickými těžké váhy mají veřejně vokální, obávají ztráty kontroly nad umělou inteligencí, sci-fi spiknutí představil člověk-stroj válce, ostatní budou bát automatizované kognitivní práce povede k rozsáhlému nezaměstnanosti.
O dvě století později dnes, jakmile & ldquo; problém stroj & rdquo; vrátit, musíme najít fungující řešení.

& ldquo; stroj problém & rdquo; a řešení

zjevení většina lidí se obávají umělé inteligence technologie bude násilím otevřít klec, a nestal zlý kontrolovatelné.
Již v době průmyslové revoluce zametání po celém světě, lidské konflikty se objevily, ale rozpor je nyní pokryto novém kabátě umělé inteligence, lidské úzkosti pořád, „Frankenstein“ a poté podobné literární díla jsou takové obavy
mapování.
Nicméně, i přes umělé inteligence technologie se stala školní výuky, ale mohou plnit pouze konkrétní úkoly.
Chci porazit lidskou inteligenci, AI dokonce zavřít.
Kromě toho AI to může opravdu nad lidskou pochybnost.
AI výzkumník jmenoval Andrew, řekl, že strach z umělé inteligence se v ničem neliší od doby, kdy Mars kolonizace nebyla realizována starat o přelidnění problém.
In & ldquo; stroj problém & rdquo ;, lidé věnují větší pozornost vlivu na lidské zaměstnanost AI a životní styl.

nezaměstnanost se obává dlouhou dobu.
& Ldquo; věda a technologie nezaměstnanost & rdquo; panika v roce 1960 (dále jen společnost začala instalovat počítače a robotika) a 1980 (PC začal výpis) Rozprostíral, zdá se, že pro automatizaci kancelářských prací ve velkém měřítku se blíží, takže
lidský propuštěni.

Ale ve skutečnosti, pokaždé po panice, vědecký a technologický pokrok, který umožní komunitě vytvářet pracovní místa zastaralé mnohem víc, než zabije pracovních míst, potřebujeme více lidí zapojit se do nové práce.
Například, bankomaty nahradit některé z bankovní pokladník pro banku stanovení úspor pobočku nákladů, umožňuje zaměstnancům vstoupit stroj nemůže dělat prodej a služby zákazníkům oblastí.
Stejně tak vznik e-commerce maloobchodníků ke zvýšení životní prostor.
Zavedení počítačů v kanceláři nejsou určeny k nahrazení postavení zaměstnanců po zaměstnanci se naučil nové dovednosti, počítač se stane sekundární.
Ačkoli již bylo dříve oznámeno, v příštích 10 nebo 20 let, ve Spojených státech 47% pracovních míst bude čelit automaticky, ale náš výzkum ukazuje, že tato hodnota je pravděpodobně ještě méně než 10%.

dlouhodobé účinky v krátkodobém horizontu i přes zmizení některé práce bude nevýhody jevit plně kompenzovat nových pracovních míst a přinese větší výhody, ale zkušenosti ukazují, že průmyslová revoluce 19. století, proces transformace je velmi bolestivé.
S ohledem na ekonomiku stagnaci růstu životní úrovně potřebuje stovky let od významných příjmů, pokud jde o změny v několika málo desetiletí.
Venkovské obyvatelstvo příliv z městských továren, vyvolalo zmatek v Evropě v té době.
Vlády strávit plných sto let postavit nový vzdělávací a sociální systémy přizpůsobit se této změně.

zdá, že tento čas změnit rychleji než rychlost šíření současné vědy a techniky před 200 lety, mnohem rychleji.
Díky za pomoci technologie, high-tech pracovníci platy bude vyšší, takže příjmová nerovnost se prohlubuje.
To dává společnost zaměstnavatele a vláda přinesla dva hlavní problémy: jak pomoci pracovníkům získat nové dovednosti, jak se připravit na budoucí generace, v umělém zpravodajské komunity na celém světě jsou určeny pracovních míst.

vývoj chytrá odpověď

technologie umožňuje pracovní požadavky změnila a pracovníci musí přizpůsobit se této změně.
To znamená, že k úpravě vzdělávání a tréninkovém režimu, takže je dostatečně flexibilní, aby rychle, pane profesore Gao Xiaodi nové dovednosti.
Význam celoživotního vzdělávání a odborné přípravy pracovních míst je více prominentní, bude e-learning a simulace videohra styl být rozšířenější.
AI může pomoci rozvinout individualizovaný počítačový vzdělávací program, který umožní nové možnosti technologie školení pro pracovníky v souladu s mezerou dovedností.

přídavek, dovednosti sociální interakce bude stále důležitější.
Vzhledem ke změně pracovních míst rychlejší tempo technologických inovací se postupně zrychloval a delší pracovní život člověka, sociální dovednosti se stal základním pilířem společnosti.
Mohou zůstat v umělá inteligence, člověk-ovládal sociálních dávek pomoci lidstvu dokončit na základě emocí a mezilidských výměn práci, což je stroj nemůže mít výhody.

umělé inteligence a automatizace se týká také plodil lidi & ldquo; bezpečnostní sítě & rdquo; touhu, s níž obyčejní lidé z práce nepokoje by mohly mít vliv na trh.
Někteří lidé si myslí, měli bychom reformovat systém sociálního zabezpečení, ať všichni požívat ochrany přežití & ldquo; & rdquo;. Základní příjem
Ale v případě neexistence dostatečných důkazů, že technologická revoluce povede k výraznému snížení stavu poptávky po pracovní síle, to není možné.
Naopak by země měly poučit z Dánska & ldquo; flexibilní bezpečnostní systém & rdquo; systém tak, aby firemní propouštění jednodušší, ale byl propuštěn pracovníkům přijímat rekvalifikaci a re-pracovní dobu poskytují ochranu.
V rámci tohoto systému sociálního zabezpečení, důchodů, zdravotního pojištění, atd. By se měly řídit jednotlivce sám, nejsou spojeny s identitou zaměstnanců.

navzdory rychlým technologickým pokrokem průmyslového věku vzdělávání a sociální systémy nejsou zcela modernizovat, příslušné systémy nejsou dostatečně flexibilní.
Inovace nezbytně nutné, musí politici jednat, jinak se stávající systém sociálního zabezpečení budou čelit ještě většímu tlaku.
1840, John & middot; Mill (John Stuart Mill, slavný britský ekonom) napsal & ldquo; Neexistuje nic, co pro tyto lidi postarat se o zákonodárce více legitimní v té & rdquo; jejich životy jsou v oboru
vývoj unavený.
Ve věku páry, je to pravda, v éře umělé inteligence, je také.