Cenu 2017 Future Science Awards oznámila tři bonusy vítězů ve výši 1 milion dolarů

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Cenu 2017 Future Science Awards oznámila tři bonusy vítězů ve výši 1 milion dolarů

Sina technologie Novinky 9.září odpoledne novinky, 2017 budoucí vědecké ocenění tisková zpráva se konala dne 9. září 2017, 2017 Future Science Awards oznámila vítězného seznamu.

Shi Yi Gong shi Gong Gong, jako uznání jeho analýzy eukaryotní RNA sestřihu těla tohoto klíčového komplexní struktury, odhalují aktivní místo a mechanismu na molekulární úrovni a významný přínos. Xu Chenyang Xu Chenyang, jako uznání jeho dvojí racionálního algebraické geometrii vytvořit velmi hluboký přínos! Toto ocenění je nová ocenění v letošním roce. [Video Živá] The Future Science Award byla založena v roce 2016, je v Číně první vědci, podnikatelé, spolusponzorován civilní vědeckých ocenění. Budoucí Science Awards zaměřit se na původní základní vědecký výzkum, obohacující vědecká ok, kteří mají vyrobené vynikající úspěchy ve Velké Číny (nejen v souvislosti se státní příslušnosti). Toto ocenění je nominován formou orientace a vědecké přezkoumání vědec výbor je složen z vynikajících vědců. Je zachován princip spravedlnosti, poctivosti a důvěryhodnosti. budoucí Science Awards aktuálně nastavena na „Life Science Award“, „Science Award materiál“ a „matematiky a informatiky Award“ tři ocenění, jediný bonus 1 milion dolarů. Bonusy z veřejné pověst dobrých, významných sociálních příspěvků a hluboké uznání Vědecká hodnota lídry darovány. Každé ocenění je darovali čtyř dárců. vědecký výbor vědecký výbor o budoucnosti vědy Awards se skládá z 15 vynikajících čínských vědců, kteří dosáhli vynikajících vědeckých a technologických úspěchů v různých oblastech. poskytují akademickou podporu pro ocenění: stanovení ruvýběru ceny, rozhodnout o kategorii cen, rozhodnout o seznamu nominací, hlasovat pro výherní seznam.