Čína Mars zkoumání úkol hlavního designéra: Walker určit 13 druhů související zatížení

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Čína Mars zkoumání úkol hlavního designéra: Walker určit 13 druhů související zatížení

SAN FRANCISCO, 20.září novinky, třetí v Pekingu Moon a hluboká průzkum vesmíru mezinárodní fórum otevřel dnes v Pekingu v Číně. První Mars průzkum projekt hlavním architektem Zhang Rongqiao v médiích větrání setkání, řekl čínský Mars detekce mise vztahující se k základním zatížení bylo určeno, včetně Martian obklíčení má 13 zatížení, zahrnující průzkum vesmíru, detekce povrchu Marsu povrchovou strukturu detekce Marsu a dalších oborů, vozítko má šest zátěží, včetně atmosféry Marsu testerem a sondou na povrchu Marsu, Čína plány implementovat Mars misi v roce 2020 poté, co v současné době plánuje vytrvale bude cílová detekce provádět předběžnou studii.

Čínské akademie věd, zástupce ředitele úřadu pro vědu a techniku ​​Xu Fanjiang řekl, že Čína od roku 2004 zavést měsíční průzkum projektu, úspěšné dokončení Chang’e One, Chang’e II, vědecký průzkum mil Chang’e III štěpení, přístup k velkému množství dat science sondy, zejména používání údajů o vědecký průzkum Chang E III, čínských vědců poprvé z vysvětluje přistávací plochu měsíční půdy a mělké strukturálních rysů měsíční kůry, zjistil nový typu čedič, mnoho úspěchů mít je mezinárodní poprvé. V příštích několika letech, Chang’e 5 bude také sbírat 2 kilogramy měsíčních vzorků zpět k Zemi a provádět laboratorní výzkum. první Mars průzkumné mise v Číně se bude provádět na Marsu kolem, dolů hlídka věda průzkum.

Aerospace Engineering a ředitel měsíčního průzkumu centra Liu Jizhong zmíněné lidské hluboké průzkum vesmíru aktivity vstoupila do nové vývojové období nebývalého růstu, „Moon pracovních míst“ a “ priority mars „do dvou hlavních směrů rychlého rozvoje. pro studium vzniku a vývoje sluneční soustavy avývoj zákonů, prozkoumání informací o mimozemském životě, znepokojení nad asteroidovými a slunečními aktivitami na Zemi, překonání extrémních podmínek prostředí materiálů, elektronických součástek, mechanické struktury, přístrojové osvětlení základní technologie, Autonomní navigace, přesné ovládání, vzdálené sledování a řízení komunikací a dalších high-tech technologií Vývoj průzkumu lunárního a hlubokého vesmíru bude podporovat epochální transformaci lidské vědy, technologie a života. V současné době spolupracuje středisko pro průzkum měsíce a vesmírné inženýrství s ESA, ruskou skupinou Aerospace v oblasti detekce polárních pásem v měsíci, vzorová spolupráce, měsíční datová centra a další oblasti aktivní spolupráce.

Měsíc a průzkum vesmíru Pekingské mezinárodní fórum (LDSE) je sponzorováno Čínskou akademií věd, Čínskou akademií Měsíce a průzkumem hlubokého vesmíru provedeným ministerstvem celkových mezinárodních akademických výměnných aktivit. Fórum se koná každé dva roky na téma „Věda a technologie detekce sluneční soustavy“. má za cíl dále podporovat pokrok ve studiu průzkumu mezinárodního lunárního a hlubinného vesmíru a výsledků dosažených rozsáhlou výměnou informací o dalším vývoji vědeckého výzkumu Měsíc a Deep Space, technologického rozvoje a strategického plánování a dalších aspektů mezinárodní spolupráce , první a druhé fórum v září 2013 úspěšně konalo v září 2015.

ve třetím třídenním fóru (2017 Nian 20.-22. září) v roce 2030. Témata zahrnují hlavní vesmírné země (Organizace) Měsíc, planeta Marsu a asteroidů, planetární věda Nové pokroky v příštích pěti až deseti letech horkých otázek, měsíční a další extrate(123)

více než 200 odborníků a vědců se zúčastnilo fóra, mimo jiné ze Spojených států, Francie, Německa , Rusko, Japonsko, Velká Británie, Kanada, Austrálie, Finsko a Čína, Hongkong a Macao více než čtyřicet expertů. ze 3 pozvaných zpráv, 80 skupinových reportů a 52 prezentací plakátů.