Čína první průzkum Marsu v jednom padáku dosáhnout tří cílů: kolem přistávací cesty

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Čína první průzkum Marsu v jednom padáku dosáhnout tří cílů: kolem přistávací cesty

Vývoj průzkumného projektu Mars, který má být realizován kolem roku 2020, probíhá dobře a předběžně studuje očekávané vědecké cíle. Inženýrské detektory jsou vybaveny celkem 13 druhy užitečného zatížení, včetně 7 druhů kolem vozítka, šesti druhů vozítka, zahrnující průzkum vesmíru, detekce povrchu Marsu, povrchové struktury detekce Marsu a dalších oborech. „20, třetí v Pekingu Moon a hluboký prostor Exploration International Forum otevřel v Pekingu, Čína je první Mars průzkum úkol šéf architekta Zhang Rongqiao na slavnostním zahájení zprávy před tímto setkáním.

Mars je sluneční soustava ze Země blíže k planetě, přírodní prostředí a Země je nejvíce podobná lidským bytostem provádět meziplanetární detekci upřednostňovaného cíle.

„V současné době dochází k expozici lidských hlubinných průzkumů v novém období o Vývoj f Měsíc stanice a priority Mars, aby se stal dvěma hlavními směry rychlým vývojem. „Zahajovací ceremoniál, China Moon and Space Exploration Engineering Center zástupce ředitele Yu Guobin řekl.

Spojené státy vyvinula hlavní plán k pokrytí hlavního slunečního systému do 30. let tohoto století, aby bylo dosaženo dlouhodobého cíle velkého strategického plánování pro Marsu. ESA spolupracuje s Ruskem na realizaci programu „Exomars“, podílí se na vývoji Spojených států modulu kosmické lodi služby.

„na Marsu, dosáhla mezinárodního tažení letět na Mars, obklopen přistání lunárního průzkum. Mars stal detekci horkých míst a strategickou převahu ve vesmírných technologií hlavních zemí vesmírným, stanou hlavním cílem pro průzkum planet, bude průzkum společnosti Mars technicky vyspělé vývoje, vědy a nových objevů. „Yu Guobinřekl.

Nicméně, omezení právních předpisů nebeských těles, každých 26 měsíců je příznivá doba startu na Marsu, od nynějška do roku 2021 před a po pouhých třech nosných příležitostí, svět bude mít čtyři Mars průzkumné mise Realizace, uvedl na vrcholu detekce Marsu.

šance je vzácný. „Čína je první Mars průzkumné mise ve stejnou dobu, aby se dosáhlo‚prostorový, přistání, hlídka‘tři góly, což je bezprecedentní v jiných zemích jsou výzvy, kterým čelí bezprecedentní. „zdůraznil Zhang Rongqiao.

je zřejmé, že první Mars průzkumné mise v Číně, a to nejen za účelem dosažení globální dálkové snímání kolem Marsu, ale také prorazit Marsu do dolů, přistání, hlídkové, dálkové monitorování a ovládání komunikace a dalších klíčových technologií, takže jsme se opravdu do hloubky Empty, přiblížil Mars, otevřela své tajemství. Po

„Mars je nejdál od Země asi 400 milionů kilometrů, poté, co se sonda oddělila od rakety chystá se po 7-10 měsících cestovní fázi letu na Mars byl zajat. Surround je kolem Marsu letu separaci přistávací Patroller, a poté zadejte Mission trať pro provedení globální detekce Marsu kolem stejného času na přistání hlídky provádět relé komunikace, což v návrhu koleje se zohledňují potřeby našeho okolí a přistání. „Zhang Rongqiao vysvětleno.

současně , přistání patters jsou odděleny od obklíčení do atmosféry Marsu, po aerodynamický tvar zpomalení, padáku zpomalení a zpětný tah motoru napájení zpomalení, a konečně přistání na povrchu Marsu, vozítko opustil přistávací plochu, kontrola povrchu, k detekci tvar Marsu, půdy, životního prostředí, atmosféry, studium Marsu o rozdělení ledu, fyzikálních polí a internal.

„Vzhledem k velkému zpoždění v dálkovém přenosu dat musí mít rover vysoký stupeň autonomie, intenzita světla na Marsu je malá, s atmosférou Marsu na roli Slunce při redukci, ropná dodávka energie než měsíc Automobil je obtížnější, což činí první průzkumný úkol Marsu složitější, i když obtížný, ale stále držíme důvěru, abychom vyhráli. „Zhang Rongqiao řekl:

(Science & Technology Daily, Peking, 20. září) & amp; nbsp;