Čínská letecké motory síla kvalitu materiálu po celých Spojených státech

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Čínská letecké motory síla kvalitu materiálu po celých Spojených státech

letecký motor známý jako srdce letadla, jeho nosnost ze základních složek teploty lopatek přímo určuje výkon motoru.
Včera Nanjing University of Science uspořádal tiskovou konferenci, profesor Chen školní tým vyvinul novou kapacitu titanu a hliníku ložiska může dosáhnout teploty nad 900 ℃, vysokou schopnost teplotní než stávající jádra motoru složek materiálů zvýšil o více než 150 ℃ -250 ℃.
20. června horní mezinárodní časopis „Nature Materials“ zveřejněny online své příbuzné výsledky.

konference odborníků, aktuální materiál letecké motory jádro čepele součástí našeho slitiny na bázi niklu, vysoká schopnost teplota na 650 ℃ -750 ℃, jakmile vyšší teplotě, bude materiál & ldquo, tečení a rdquo, že je pomalý
pomalé deformace.

ve srovnání s slitiny na bázi niklu, titanu, hliníku má jen malou hmotnost své výhody, je vysoká pevnost a vysoká tažnost.

Je zřejmé, Nanjing University of Science materiálů ohodnocení and Design Engineering Research Center, profesor Chen tým financovaného plánu Národní 973, navrhnout novou rodinu titanu a hliníku & ldquo; polysynthetic partnerství titanu a hliníku monokrystalů & rdquo; (
PST titanu a hliníku monokrystal), pouze její pevnost, tažnost výrazně zvýšena jeho schopnost vysoká teplota je vyšší než 900 ℃.

odborníci, americká společnost GE vyvinula pod kódovým označením & ldquo; teplotní schopnosti, z titanové slitiny hliníku 650 ℃ -750 ℃, nahradí superslitiny bázi niklu, takže jen ty poslední dvě etapy sekci nízkotlaké motoru; 4822 & rdquo
turbínové lopatky, umožňuje rychlým a jednoduchým hmotnost motoru asi 200 liber a nižší spotřebou pohonných hmot 20% snížení emisí NOx 80%, výrazně nižší hlučnost pro Boeing 787, let 2007 úspěšně uveden do komerčního provozu v roce 2009, se stal
tehdy oblasti letectví a senzační pokrok materiálu.

& ldquo; Náš materiál jednou aplikovat na celý lopatky motorů pro hmotnosti leteckých motorů, snižování hluku, úsporu paliva a tak dále, bude výraznější.
& Rdquo; řekl Chen.

& ldquo; ložisko teplota je obvykle kapacita nikl-base monokrystalů superalloy každý nárůst o 25 ℃ -30 ℃, je vytváření nových slitin.
& Rdquo; na konferenci v Pekingu Institute of Aeronautical materiály Chun-Xiao Cao akademie věd, řekl, že nový materiál podle vynálezu týmu, profesor Chen, teplota na únosnost zvýšil o více než 150 ℃ -250 ℃, je zásadní průlom v naší zemi patří k originálu
pohlaví, sexuální předních vědecké a technologické úspěchy, a ldquo; klíčem technologie materiálů se narodil v zemi, je chloubou naší země a národa s pýchou!
Nejen pro rozvoj leteckého průmyslu významnou hodnotu čínské pomoci čínského letadla mají silnější & lsquo; & rsquo;, srdce Číny přispěje k zachování světového míru a podporovat sociální rozvoj hraje pozitivní roli.
& Rdquo;

s cílem zkrátit mezeru mezi Čínou a rozvinutých zemích v Evropě a Americe, naše země má leteckých motorů a plynových turbin jako & ldquo; & rdquo;, hlavní vědeckých a technických projektů a v březnu 2016 oficiálně zřízen & ldquo; Číny Aero-Engine Group Co., Ltd. & rdquo;.

dlouhodobě zabývá vysokoteplotních konstrukčních materiálů Výzkumný ústav kovů výzkumu vědců Yuan Chao věří, pak by měla být dokončena testem komplexní výkon Huanan slitiny, jakmile je to možné, být aplikován na skutečnou výrobu lopatek leteckých motorů.