Evropský výzkum jaderné syntézy škodlivé pro stažení Britů

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Evropský výzkum jaderné syntézy škodlivé pro stažení Britů

Klíčem bude dělat Společný evropský torus

britský odchod z EU, aby přestali.
Zdroj: EUROFUSION

23.června pokud Británie hlasoval opustit EU, exit ukončí přeshraniční spolupráce, a snížení počtu financovaných EU britských vědců.
Pro výzkum jaderné syntézy, možnost britského ustoupit Evropy je obzvláště znepokojující.
Největší evropský fúzní zařízení & ndash; & ndash; Společný evropský torus (JET) se nachází jižně od města Oxford, Anglie.
V případě Británie hlasoval opustit EU, bude JET v limbu stavu a hlavních studií na podporu Mezinárodní termonukleární experimentální reaktor (ITER) je zastavena.
V současné době se na jihu Francie, ITER je ve výstavbě.
V jejich příslušných agentur & ndash; & ndash; Culhamu energie z jaderné syntézy Research Center & ndash; & ndash; JET zabírají většinu práce.
Steve Cowley, ředitel středu řekl, že Britové ustoupit Europe & ldquo; pochyb o tom, bude nás velmi zranitelná & rdquo;.

hlasování, výsledky hlasování referenda vyrovnané, a hlasovat pro britskou výjezdu z eura nebude mít vliv na počet celoevropské výzkumné zařízení, protože EU nebude ovládat.
Mezi tato zařízení patří v Ženevě, Švýcarsko CERN fyziky částic laboratoř se sídlem v Paříži, Francie a má technologické centrum v Kalam ESA, Garching, Německo, Evropské jižní observatoře, a má výzkum bioinformatiky v Cambridge
evropská laboratoř molekulární biologie agentury.

pole fúze není totéž.
Vedení EU energetické oddělení nukleární & ndash; & ndash; Evropského společenství pro atomovou energii jako skupina ze strany národních laboratoří a univerzitní výzkumné skupiny, kterou tvoří tzv & ldquo; European fusion unii & rdquo; zaplatit za účelem provádění vědeckého výzkumu fúze.
Mezi nimi je nejvíce cílem je poskytnout podporu pro ITER.
Konsorcium obdrží finanční prostředky 424 milionů EUR za rok 2014 a 2018 k provedení práce.
Doplňkové 283 milionů eur bude přiděleno na Kalam centra, který se používá ke spuštění JET a ITER související výzkum prováděný s.

britský ústup Evropa přestane tyto testy.
& Ldquo; nemáme dostatečnou přípravu na provoz reaktoru ITER provedena.
& Rdquo; JET publicity oddělení Lorne Horton zastoupeny.
& Ldquo; Evropská unie fúze & rdquo; Vedoucí Tony Donn & Eacute, řekl: & ldquo; Z vědeckého hlediska, doufám, že se to nestane.
& Rdquo; věří, že po skončení hlasování, zda opustit EU, Spojené království bude pokračovat v řízení stroje, alespoň do konce roku 2018, stávající smlouvy.
Nicméně, od té doby se může stát cokoliv & ldquo; & rdquo;. Opravdu nepředvídatelný