Holandský vynálezce projektování nového zařízení pro sběr odpadu mořští plast

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Holandský vynálezce projektování nového zařízení pro sběr odpadu mořští plast

Podle singapurské „Lianhe Zaobao“ hlásil 27. června Nizozemsko 21-letý vynálezce Shi Late (Boyan lamel) navrhnout kolekci plastového odpadu pomocí mořských proudů energetických zařízení.
Přístroj je v současné době v Severním moři ve vodách zkušební rok pro účely testování jejich výkonu v bouři.

Celková délka 100 km, byl a ldquo; V & rdquo; ve tvaru písmene plovoucí plot, vyrobený z kaučukové směsi velkých polštářů ve tvaru bóje, tažením levého a pravého ramena, které mají být ponořen do vody 3 metry hluboké.
Shi Pozdní řekl, že plovoucí plot mohou využít sílu oceánských proudů do odpadu uvnitř plotu.
Uvedl také, že plot paže až 3000 metrů krychlových odpadků v moři shromážděny, což odpovídá olympijského bazénu kapacity.
Podle Shi Late založena

čisté statistik oceán inženýrství, globální plastového odpadu do oceánu každý rok o hmotnosti 8 milionů tun.
odvoz odpadu rotací trakčních proudů ve světovém oceánu tvoří pět obrovský prostor s odpadky, které mezi Kalifornii a Hawaii Pacific maximální odpadky.

odborníci varují, že v posledních letech se množství odpadu shromažďovány v plastovém počtu světových oceánů milionů tun, odpadky ze všech druhů mořských ptáků, mořských savců, mořských želv a jiný živočišný druh ohrožení.

Cílem nadace je provést rozsáhlou sbírku mořských strojírenského plastového odpadu v roce 2020, kdy je použití plovoucí délka plotu 100 kilometrů.
Podle nadace, nejkonzervativnějších odhadů celkové množství odpadků v moři v prvních 10 letech na vyčištění může vážit 70 milionů kilogramů.

nizozemská vláda a námořní služby společnosti Boskalis a soukromý sponzor pro mořské vyčištění Foundation 1,5 milionu eur pro vývoj prototypů vzorů.
Holandský ministr životního prostředí Daikesima (Sharon Dijksma) řekl: & ldquo, v plánu je plná inspirovat je s kroky, aby nám řekli, jak řešit rostoucí problém znečištění moří.
& Rdquo;

Shi Late nejvyšší životní prostředí čest OSN Mistři Award Země nejmladším vítězem, že se zavázala k rozvoji čistých oceánů plánuje vzdát studiu leteckého inženýrství.

Uvádí se, že oceán čištění Foundation zaměstnává 50 inženýrů a výzkumných pracovníků.