Jaká zkušenost je smrt? Většina lidí zažije skutečné sny

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Jaká zkušenost je smrt? Většina lidí zažije skutečné sny

除了出生之外,我们每个人一生中另外一件注定会发生的事情就是死亡。可是,死亡究竟是什么感觉?
Kromě narození, každý z nás žije Další věc, kterou je vázán na stát, je smrt. Nicméně, smrt, co je pocit?

Kromě toho, že se narodil, druhá věc, která je určena pro každého z nás v našem životě je smrt. Ale co je pocit smrti? Kromě rodí, každý z nás v životě jiného věc, která je předurčena stát se smrtí …. na naší planetě asi 7000 lidí zemře každou hodinu. Ale i když smrt je osud, že každý z nás nemůže uniknout, víme jen málo o smrti samotné. Co je to smrt? Co se stane, v našem vědomí a těla, když zemřeme? Možná budete hádat proces smrti musí být velmi bolestivé, ale situace nemusí být tento případ.

Co se stane, když se lidské tělo je mrtvý?

příčiny a způsob smrti může značně lišit, takže předpokládejme, že jste přirozeně mrtvý, a v tuto chvíli se procházejí procesem smrti. první věc, která musí být jasné, že není tam žádný přesný „čas smrti.“ smrt je postupný proces, existuje mnoho šedých zón, z nichž mnohé jsme d o neznám podrobnosti. Ale i tak stále můžeme zhruba rozdělit proces smrti do dvou fází. V tomto okamžiku, vaše tělo je stále blíž k takzvané „klinické smrti“, v této fázi, váš tep, dýchání, puls a krevní oběh tělo postupně zastavit. Ale v příštích 4 až 6 minut, buňky vašeho těla jsou stále naživu, dokud se „biologické smrti“ o příchodu. v této fázi se vaše mozkové buňky začnou umírat, od okamžiku, smrt má byl nezvratné, že pacient nemůže být znovu uložena.

Dobře, teď víte, co se definice smrti, ale nemusíme se bát teď. jsme prvním otevření, aby prozkoumala, proces smrti, lidé sami budou mít určitý druh pocitů? v této otázce, Spojené státy Stanford University paliativní léčba expert James Baker Helen (James Hallenbeck) odpovědět.

v posledních několikadny vašeho života jsou léčebně nazývány „aktivní smrt“ etapy.V této fázi, začnete rychle ztratit všechny druhy přirozených touh, stejně jako většina vnímání.Helen Baker poukázal na to, že všechny druhy událostí v této fázi může být v pořadí výskytu:

už se nemusíte cítit hladově;

už se nemusíte cítit žíznivě

vaše mysl postupně zmizí;

Váš dotyk je

Mezi další obyčejné společníky patří těsnost na hrudi, dušnost, deprese, úzkost, extrémní únava, šílenství (možná kvůli hypoxii), zácpa nebo inkontinence V tomto okamžiku je váš mozek postupně obětován některými nezbytnými funkcemi těla, aby prodloužil váš život. V tomto okamžiku, dokonce i kdyby váš bod začal ukazovat příchod smrti: vaše kůže začala cool, barva začala být mrzutá a ev

Čoskoro se stanete velmi slabým, těžko kašlat nebo polknete, váš dech bude kvůli hromadění tekutiny v krku a poslat podivný hlas, lékaři jej někdy nazývají “ Nicméně, podle názoru lékaře, „smrt gutturální“ sám o sobě není škodlivý, dokonce i v ostatních lidí poslouchat velmi bolestivé. Ale ve skutečnosti lékaři tohoto jevu stupně utrpení je ve skutečnosti velmi omezené, protože pacient v tomto okamžiku byl nemožný jejich pocity.Je zřejmé, že pokud jste spálil naživu nebo zastřelil a zabit, musí to být velmi bolestivé, ale pokud ležíte na nemocničním lůžku přirozeně zemřít, pak tento proces O tom, jaký pocit je velmi obtížné říkat The.Now často, v tomto okamžiku máte profesionální pečovatele, aby se o ně postarali, budou používat různé léky ke kontrole a zmírnění bolesti. A jakmile přijde na konec život v posledních několika hodináchjsou v podstatě v komatu, vaše tělo již nemůže cítit bolest, takže myslím, že ta bolest, která by měla být dosažena na minimum.

Pokud vaše tělo nakonec zemře, vaše mozkové funkce bude brzy ztratí. Toto znamená to, že váš mozek už nebude schopen sledovat a řídit své tělo, takže se objeví nedobrovolné inkontinence, nebo dokonce ejakulaci (tato situace je poměrně vzácný, ale existuje). zatím to vypadá všechno je opravdu nepříjemné, děsivé, ale nebojte se, váš mozek má svůj vlastní způsob.

Většina lidí bude iluzorní, když umírají, a budou snít o svém setkání se svými blízkými, ostatní se ocitnou zaneprázdněn přípravou jít ven a někteří lidé sní o některých smysluplné momentů v přední části scény, a někteří lidé hlásí konec plný pestrých tunelů

většina lidí by halucinace, když umíral, budou zdálo se mu, že zemřel a sloučení rodiny, jiní Ocitl se zaneprázdněn přípravou jít ven, někteří lidé sní o životě v některých obzvláště významných okamžiků před začátkem záběru do minulosti, zatímco jiní hlásil, že vidí světlo na konci tunelu je plná 大多数人在濒死时会出现幻觉,他们会梦见自己与早已去世的家庭亲人团聚,另外一些人发现自己正忙着准备出门,也有人梦见自己人生中一些特别有意义的时刻在眼前一幕幕回放,有些人则报告看到一条尽头充满光亮的隧道
, jak bude změna osoby když je mrtvý?

když se vaše tělo dostane blíž k smrti, váš mozek a vědomí bude mimořádně měnit. mnoho lidí, kteří měli blízko-zážitek smrti později popsal, že mají zažil zvláštní zkušenosti v této fázi samostatně stojící pocit „duše posedlosti“. Mnoho lidí uvedlo, že se ocitli v klidném světě mír a jejich miloval onesThey shromáždil a cítil intimní vztah mezi sebou a ve vesmíru. Kromě toho velký počet umírajících zkušeností uvedli, že viděli dlouhý tunel, na konci tunelu je jasné. Ale co přesně se děje? za prvé, v takové fázi, již nejste bojí tyto změny, které se vyskytují na yo ur tělo. Ve studii provedené na University of North Carolina v Chapel Hill, výzkumníci srovnávali státní rozdíly mezi umírajícími pacienty a ty psychické, kteří čekalivýsledky ukazují, že když je člověk blíž k smrti, pohledu na postoj smrti je pozitivnější a pozitivnější. Možná je to proto, že když to znáte až do smrti. příchod, koncept smrti už není abstraktní na vás, ale budete muset čelit realitě, v takovém případě může být více pravděpodobné, že naučit se ji přijmout. Možná je to proto, že v okamžiku smrti, většina lidí zažije mírové a mírumilovné sny a iluze.

v New Yorku, umírajícího pacienta stacionáře, vědci zjistili, že umírající pacienti sní mnohem víc než jen obyčejnými lidmi. 88% dotazovaných pacientů vědci řekli, že oni zažili reálnější sny, než je obvyklé, a dokonce i ty sny pokračovaly poté, co pacient probudil, pacient by si myslel, že je stále ve snu. Většina lidí sní o vlastním rodinném setkání s již mrtvým rodiny, zatímco jiní se ocitnou obsazeno preparin g jít ven, jít do vzdáleného místa cestovat, a někteří lidé sní o svém vlastním životě v nějakém obzvlášť smysluplné okamžiku před přehrávání na scénu obrazovky, blikat. Pro většinu z nás je to iluze a sen nám umožní cítit . jednoduchost a výrazně snížit náš strach ze smrti

Po dosažení klinického stavu smrti, váš mozek se zdá okamžitě promění v provozu vysokorychlostní – přístroj bude schopen detekovat silný signál aktivity v celém mozku, která nadchne daleko silnější, než je obvyklé více neurochemical signály. V tomto okamžiku je také zkušenost těch, kdo zažít nádherné sny těch chvílích. Ve studii, vědci zjistili, že i přes kulturní zázemí a náboženské přesvědčení jsou různé rozdíly, ale Světová zkušenost s téměř smrtí téměř v okamžiku smrti téměř všechny zažily stejné pocity. Nedávný článek publikovaný v časopise Front of Human Neuroscience poukazuje na to,t čas zažívá tyto singulární pocity a pořadí, ve kterém jsou zobrazeny se liší od člověka k člověku. Jinými slovy, existuje velká pravděpodobnost, že když zemřete, budete zažít stejné živé sny, ale pořadí z těchto snů nemá určitý vzorek.

Jak již bylo zmíněno, je pocit, který je odkazoval se na mnoha umírajících zkušeností je „duše z mysli zkušenosti“, obvykle se pacient cítí, že opustí své tělo a je suspendován v strop oddělení, která se podívejte sami na lůžku a jejich blízké a lékaři. Tento jev může být v důsledku mozkové hypoxie, což vede k časovému poškození hraniční křižovatka způsobené funkčními halucinacemi.

Dalším zážitkem je tak- nazývá „přehrávání life“. mnoho svého života nejpamátnější okamžik bude realistický v přední části vašeho scény scény zablesklo, jako je vaše přehrávání život videa.

třetí typ snem je najít sami s ALR Eady mrtví příbuzní dohromady – a dokonce i někteří lidé budou snít o svém vlastním životě nikdy splněny jejich předkové splnit, bylo oznámeno, že dorazili na podivném světě, a zjistit složení světla stvoření je z lékařského hlediska se domnívali, že těžké. hypoxie v mozku v tomto stádiu může způsobit takové halucinace.

druh extrémní klidu a míru, že lidé cítí, když umírají mohou být ve vztahu k okamžité uvolnění velkého množství endorfinů.

ke konci plné jasných tunelů, tato iluze může být kvůli smrti před vizuální nervu do extrémně vybuzeného stavu a naplněný hodně oxidu uhličitého, což způsobuje vaše oči, že je zvláště citlivá na světlo, v krátkém čase, vaše tělo v jiných oblastech se také objeví mnohem více, než je obvyklé citlivé stavu.

Když jste blízko smrti, můžete zaznamenat všechny z výše uvedených zkušeností, ale také můžete experiencJediné z nich je, že lékaři nemohou určit, kdy budete mít nějakou iluzi, objeví se v pořádku a neexistuje žádný pevný vzor. „Podle příběhu mnoha umírajících zkušeností tyto iluze a sny způsobují, že proces smrti je mírnější a Když se váš mozok a vědomí dostaví k rozjímání svého snu, jste připraveni splnit příchod smrti upřímně. Možná nikdy nevíme, co se stalo lidem po smrti, možná se nic nestane – ale alespoň si můžeme být jisti, že když smrt přijde, náš mozek se pokusí pomoci nám překonat strach, dejme se tváří v tvář nejzranitelnějším okamžikům smrti (ranní vítr)