Méně než sůl příchodem fotoaparátu

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Méně než sůl příchodem fotoaparátu

vědci z University of Stuttgart, Německo, je navržen tak, miniaturní kamery, je tak malá, že může být aplikován do lidského těla pomocí injekční stříkačky.
Vědci se domnívají, že nové zařízení může být použito k prozkoumání stávající zařízení nemůže získat přístup částí těla, ostatní mohou být také použity v kontrolní zařízení a stroje byly.

vědci v časopise Nature foton publikovali své poznatky se jim podařilo se nám využít 3D vytisknout tento fotoaparát se třemi objektivy, skořápka je pouhých 0,12 mm široká, o něco menší než zrnko soli.
Tým věří, 3D tisk může představovat budoucnost výroby, protože současná technologie nemůže produkovat dostatek malé kamery, na neinvazivní zobrazování a jiné lékařské vyšetření pomocí endoskopu.
To může být zaostřen na vzdálenost kamery injekční stříkačky 3 mm, takže je lze použít pro zachycení nebo i lidských orgánů od obrazů mozku.

Kamera může být také použit ke sledování, protože to může být integrován do bezpečnostního monitoru, bezpilotních letadel, osvětlovací systémy, nebo i roboti.
Vědci také třeba provést další výzkum, ale zařízení poskytlo několik zajímavých možností.