Město Guizhou Maotai nalezlo časné Jurassické velké dinosauřské stopy

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Město Guizhou Maotai nalezlo časné Jurassické velké dinosauřské stopy

Podle zpráv se stopy čínského Jurassika brzy velkých sauropodů stopy stopy, pochopit naše časné Jurassic časně distribuce dinosauří fauna a vývoj velký význam.

„objev této trase je čistě náhoda.“ Kolej zrádce, který předsedal identifikační práci, řekl novinářům v Číně University of Geosciences (Beijing ) docent Xing Lida. v roce 2013, Maotai Town, Chitui River v konstrukci dílny, s přihlédnutím ke straně svahu prostoru není dostatečně silná, pak sklon k vyčištění, vyčistit k dolní půl metru našel kompletní skalní letadlo, těžké textury, mnoho hrboly, existují různé odstíny odstínů. V létě roku 2017, zaměstnanci viděl zprávu o dinosauřích stopách Xishui County, Zunyi City, provincie Guizhou a Beli eved že jáma hory může být určitou stopu a obraťte se na odborníky, aby porovnání relevantních informací.

Xing Lida řekl, vidět fotografie za předpokladu, lokálně se domnívá, že tyto stopy jsou typické pro časné Jurassic sauropod dinosaurus, který bude i nadále regionální geologické mapy také ukazují, že tyto stopy pocházející z 170 milionů na 180 milionů let před tvorbou. Takže on kontaktoval Zigong dinosauří muzeum a dalších jednotek expertů a vědců, složený z expedičního týmu k návštěvě Guizhou.

je zřejmé, že Sauropod dinosauři jsou známé dinosaur větve, které byly nalezeny na všech kontinentech, včetně Antarktidy, který se vyznačuje malou hlavu, dlouhý krk, dlouhý ocas a tlusté větve. Kosterní dinosauři jsou v současné době známo, na pozemku se mají byl největší zvířata, včetně Lei Long, zápěstí drakem, Liang dlouho a tak dále.

badatelé se domnívají, že brzy Jurassic dinosaurus footprint je obzvláště vzácné, domácí Jurassic brzy sauropod chodník chodník jen čtyři, nejsou příliš ideální, je dopravní nepohodlí, vážné počasí, počet vzácných Problém, a Maotai městské stopy je nová expozice brzy, zachránit velmi dobré, číslo až do 200, má velmi důležitou hodnotu vědeckého výzkumu, také naznačuje, že oblast Maotai v období dinosaurů je velmi vhodným místem pro život dinosaurů.

Podle zpráv v současné době tým dokončil základní hodnocení všech stop a fotografií z dinosaurů, konkrétní výzkumné práce jsou prováděny řádným způsobem, v době, vědci odhalí stopu za tajemstvím