„Nejvíce obří“ dinosaurus dlouhý Shashi: délka srovnatelná s Boeing letadly pouze vegetarián

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem „Nejvíce obří“ dinosaurus dlouhý Shashi: délka srovnatelná s Boeing letadly pouze vegetarián

Dinosauři již dávno zaniklé, ale to jednou ovládalo zemská monstrum bylo vždy předmětem vědců ke studiu. Podle zahraničních médií zprávy, studie vydána na 8., oficiálně pro před několika lety v Argentině zjistili, že takzvaný „největší dinosaurus“ dinosaur třídou pojmenovaný pro starověkého biologii psát novou stránku.

The studie zveřejněná ve zprávě s názvem dinosaurů Royal Society jako „Patagotitanmayorum“, fosílie tohoto obřího dinosaura pro poprvé v Patagonii v roce 2012 Unearthed vědci sbírali dinosaurům více než 200 kusů kostí zkamenělin, a postupně načrtl svůj vzhled.

délka Patagonia Titan Dlouhé těleso 37 metrů, tuto délku a Boeing 737 letadel tak docela. Patagonia Titan dlouhý nohy na ramena je téměř 6 metrů vysoký a je známo, že největší dinosaur a má dlouhý krk.

Tento dinosaurus z draka Titan ( titanosauria) rodina, jen stehenní kost je delší než 2 metry. To se narodil před 100 miliony let, pokud jde o vegetariánské dinosaurů, odborníci původně spekuloval, že drak i nadále růst vyšší, je usnadnit jíst dlouhý závod ve vysokých stromech. DiegoPol, paleontolog zapojen do studie, říká, že dokonce i prestižní Tyrannosaurus, stojící vedle Patagonie Titanu, je jako „trpasličí“ The zatímco americká Museum of Natural History je v současné době zobrazování kopie kostry modelu draka, protože jeho tělo „too vysoká „, muzeum muselo vyjít z chodby muzea.