Profesor Zhong Nanshan: PM2,5 na dalších 10 mikrogramů odstranění snížené funkce plic o 26 ml

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Profesor Zhong Nanshan: PM2,5 na dalších 10 mikrogramů odstranění snížené funkce plic o 26 ml

Těžké koncentrace těžkých PM2,5 ve počasí bude mít dopad na zdraví obyvatel, zejména na funkci plic lidí na ránu 15. září, čínské akademie inženýrství, ředitel Národního centra pro respirační onemocnění Klinické Medicine Research Center, profesor Zhong Nanshan a jeho spolupracovníci Guangzhou respiračních nemocí ústav, ředitel státního klíčové laboratoř respiračních nemocí, profesor Ran Pi-Xin v Guangzhou Vzhledem k tomu, že odpověď: opar a jiné silně znečištěná počasí, což vede k chronické obstrukční pneumonie (označované jako „pomalé zastavení plíce“), zvýšené riziko morbidity.

Studie ukázaly, že koncentrace PM2.5 zvyšuje, bude vést ke snížení plicní funkce. koncentrace PM2,5 za dalších 10 mikrogramů na metr krychlový, vzduch obyvatelé oblasti znečištění plicní funkce poklesu asi o 26 mil.

Ran Pi-xin je osoba, která má na starosti studii. t PM2,5 se zvýšil z 35 mikrogramů na metr krychlový až 75 mikrogramů metr krychlový, je riziko chronické obstrukční plicní nemoci zvýšil o 2,4 krát, pokud koncentrace PM2,5 o více než 75 mikrogramů na metr krychlový, pak místní obyvatelé, kteří trpí Výzkumný tým v Lianping County People’s Hospital pro chronickou obstrukční plicní screening

123> Výzkumný tým COPD screening Lianping nemocnici lidí 研究团队在连平县人民医院进行慢阻肺筛查
PM2.5 na 75 mikrogramů, riziko onemocnění zvýšil o 2,4 krát

Said „předchozí názor je, že pomalé odpor plic je právě počasí není dobré zvyšovat pomalý nástup plic útoku, nemocnice, viz kliniku.“ Nicméně, studie běžel zjistil, že znečištění vzduchu je poměrně těžký, a chronická obstrukční plicní onemocnění e and prevalence Tato studie ukazuje, že z hlediska prevence, posílit a urychlit řízení znečištění životního prostředí, ke snížení výskytu obstrukční plicní nemocí je velmi důležitý vztah. (Ran Pi Xin) jejich závěrem je, PM2,5 z 35 mikro-gramů na metr krychlový, se zvýšil na 75 mikrogramů krychlových metrů, výskyt chronické obstrukční plicní nemoci, riziko se zvyšuje o 2,4 krát. „ Ran Pi Xin řekl, že předtím, než můžeme být znepokojeni“ PM2 0,5 je s plicním onemocněním existuje vztah „, ale není skutečná data ukazují, že PM2,5 vzestup, do jaké míry, počet plicních funkcí poklesu. Výzkumný tým v Kuang-tung Zhanjiang, Guangzhou, Shaoguan několik oblastí prostřednictvím systému vyšetřování a zjistili, že PM2.5 se funkce plic je velmi blízko, vzestup PM2.5 přímo vést ke snížení funkce plic.

Ran řekl Pi Xin, „(zobrazení výsledků) koncentrace PM2,5 pro každých dalších 10 mikrogramů cu Pokud koncentrace překročí 75 mikrogramů na metr krychlový, pak (trpící chronickou obstrukční plicní chorobou) je 35 mikrogramů na metr krychlový (plocha rezidenti) 2,53 krát „

Ran Pi Xin, že výsledky studie lidí v budoucí řídící chronické obstrukce plicního onemocnění, také jasné upozornění :. navíc k odvykání kouření, ale také ke snížení znečištění ovzduší , ale také ke snížení spalování venkovské kuchyně biomasy paliva způsobené znečištěním.

Pomalu zablokovány plic je třetí nejvíce smrtící nemoci v Číně. kouření, znečištění ovzduší a jiných důvodech, které vedly k Číně po 40 letech dospělosti 8,2% nemocných, počet pacientů ročně více než 40 milionů osob. Pacienti v důsledku tracheálního, plicního a jiného perzistujícího zánětu, funkce plic se postupně snižují, dušnost, potíže s dýcháním ajiné příznaky, může vést k selhání dýchání, což vede ke smrti.

Ještě děsivější je, že více než 70% pacientů s chronickou obstrukční plicní nemocí jsou jen rané pacienti. V časných stadiích chronické obstrukční plicní nemoci, plicních funkcí pacienta prudce poklesl, ale skoro necítil žádné příznaky. Proto je rychlost ošetření pacienta je velmi nízká. pokyny pro medicínské nedoporučují léky. Nakonec, většina z plicních funkcí pacienta je téměř nenávratně ztracena.

Professor Ran Pi-Xin vedl tým k> <provádět výzkum grassroots CHOPN

Professor Ran Pi-Xin vedl tým na studii grassroots CHOPN

high-rizikové skupiny by měl převzít iniciativu a udělat po 40-letého testu funkce plic

冉丕鑫教授带领团队到基层开展慢阻肺研究
ráno, Zhong Nanshan a spolupráce s Japonskem také v Guangzhou společně vydaný o systému včasného zásahu c Výsledky studie, že diagnostika časné chronické obstrukční plicní nemoci u pacientů s perzistujícími léčebnými intervencemi, bude funkční funkce pacienta zachráněna.

Diagnóza chronické obstrukční plicní nemoci je založena především na výsledcích plicních funkčních testů.

„Ale my zpomalit screening plic pacientů uvnitř, udělal plicní funkční testy, pouze 2,5%, jak nízká míra rozšíření?“ Ran Pi Xin pro vysoce rizikové skupiny, jako je dlouhodobé kouření, dlouhodobé vystavení rizikovým faktorům, jako je častý kontakt s kouřem ve venkovské kuchyni, vystavení prachu a těžké znečištění ovzduší v davu. dělat plicních funkcí šek. „Ran Pi-Xin tento návrh. Guangzhou respirační onemocnění výzkumný ústav zástupce ředitele, profesor, řekl doktorské tutor Zheng Jinping, že v lednu 2017 na a „# 82″20, třináct pět „zdravotního a zdravotního plánu uvedl, že test plicní funkce by měl být zahrnut do národního plánu pravidelných zkušeností. Podle národního plánu do roku 2025 pravděpodobně doufáme, že míra penetrace plicní funkce může dosáhnout 20%. diagnóza chronické obstrukční plicní nemoci by měla být 40%, ale vzdálenost k dosažení tohoto cíle je spousta práce.