Rozpětí křídel více než 700 mm dravé mladé ještěrky: dravec předků Han tak robustní

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rozpětí křídel více než 700 mm dravé mladé ještěrky: dravec předků Han tak robustní

Zhang Haichun tým našel v Junggar Basin, že původní vážka fosílie (respondenti na mapě)

v létě se chystá projít, musíme se rozloučit se na horkém slunci, květinový malá sukně, kromě toho se bojím i když jen příležitostně po obloze vážky musíte vidět.

„Jasper oko slída křídla, lehčí než butterfly tenká včela.“ Lidé v dojmem vážek, malý a lehký, nebo elegantní květiny, nebo světlo na vodě. Jak každý ví, v řádu stovek miliónů roků dříve, malý a krásný vážka byl také vzduch „obří“. v současné době našel největší vážka, fin expozice až 710 mm, žijící v časných 280 milionů před počátkem perm let, je na světě největší známé hmyz. Takže, co je důvodem pro tyto světelné létání mistra ve stovkách milionů před lety, aby takové obrovské tělo?

Drak je jakýsi starobylý hmyz, nejdříve je možné vysledovat Před 320 miliony let.

taxonomie, vážka hlava je rozdělena do zaniklé starověké vážky hlavou, původní vážky hlavy a moderní vážky hlavy tří kategorií. Z časového hlediska, tři jsou řádného vývoje vztahů: starověký vážka hlava přežil jen na konci karbonu počátkem; objevil originál vážka hlava svrchnopaleozoického a konec na konci triasu, se objevil vážka hlava v permu, Jurassic záření, potomci pokračují k tomuto dni .

staří vážky jsou mnohem větší, než jsme si představovali. jeho objeví v 300 milionů let dříve, do druhohor, vážka hlava se postupně zvětšují, se stal vzduch „dominantní“. Jako dravec zvířata, jejich hlavní potravou jsou různé hmyzu, stejně jako některé drobnými obratlovci, jako jsou mladí ještěrky, je písmeno bezmasých.

Takže, když sPodle Čínské akademie věd Ústav paleontologického výzkumníka Zhang Haichun, jednoho z členů týmu, University of Hong Kong doktorandi Zheng velké pálení, vedená Zhang Haichun týmem v naší Junggar Basin severozápadním okraji našel před 200 milióny roky, původní vážka zkameněliny. Tento nový objev původní vážky délky křídla 101-102 mm, šířka křídla 210 mm (A4 papír krátká strana na délku), je pro Čínu druhohorní současné době je známý jako druhá největší vážky fosílií.

Totéž Zhang Haichun tým, před několika lety v Vnitřní Mongolsko Ningcheng Jurassic Road tygr příkopu fosilních vrstvě, také nalezeno zachovalém téměř kompletní vážka forewing fosílie, délka křídel 107,6 mm, šířka 14,3 mm, podle toho vyvodit, že vážka rozpětí 225 mm, je největší druh známých vážky hlavy, ale i na světě dvorní h největší vážka.

A co víc, ve Spojených státech našel brzy perm Pinot Noir západka křídla ukáže až do 710 mm.

„Big Mac“ je hrazeno obsahem kyslíku

Proč předkové vážky vypadají tak solidní? Po dlouhou dobu, vědci spekulovali, že možná změny v obsahu kyslíku v atmosféře hrají klíčovou roli v jejich vzestupu a pádu.

Zheng řekl :. „Vzhledem k tomu, svrchnopaleozoického (před 300 miliony let), velký počet vysokých rostlin se začaly objevovat, tvorbu širokého spektra lesů, což vede ke zvýšení obsahu kyslíku na Zemi“ staropaleozoické atmosférický obsah kyslíkové atmosféře o 27% – 35%, a nyní atmosférický obsah kyslíku v zemské o asi 21%.

se vážky jsou „dýchat“ skrze průduchů systémem svého těla, spíše než nepřímo absorbování kyslíku krví. ThPři současné úrovni kyslíku dosáhla celková délka moderního vzduchotěsného vážicího systému svůj limit, nad rámec tohoto limitu se úroveň kyslíku stane nedostatečnou . Proto vysoká koncentrace kyslíku prostředí, celková délka vážek pórovitosti systému bude delší, hlava bude ještě větší.

nová studie z University of Arizona ukazuje, že kultivace vážky ve vysokém kyslíku prostředí (kyslíku nad průměrem) může mít jejich těla větší. Přestože neměli pěstovat křídla téměř 1 metr vážek, ale velikost vážka tělo se zvýšil o 15% je již velmi zajímavý objev.

velikost tělo a obsah kyslíku je nutně spojeno

Ačkoli kyslíku vede k starověké vážky bylo vyrobeno vědci odůvodněné, ale někteří vědci stále cítí zmateni a někteří také Opačný závěr.

Hmyz výzkumný pracovník na University of Arizona, Jon Harrison a jeho kolegové, dát některé z moderních hmyzu s vlastními předky s větracími otvory v prostředí bohaté na kyslík, našel výsledky, že vyšší obsah kyslíku neprodukoval více velkých jedinců, a nižší hladiny kyslíku neprodukoval menší jedince.

Harrison vysvětlil, že hmyz může adaptovat na změny v koncentraci kyslíku prostřednictvím různých dovedností. Tyto dovednosti zahrnují zvýšení průduchy a zvýšení počtu je to přesně proto, že toto a to způsobilo, že vědci na prehistorickém hmyzu „obrovská nemoc“ mají jinou odpověď. z ovocných mušek, vědci zjistili, že některé plody létají v prostředí s vysokým obsahem kyslíku, zvýšené velikosti a některé ne. Ale při vysokém obsahu kyslíku je vysoký tlakje životní prostředí, na acceptThe experimentální Drosophila žijící na pátou generaci, velikost těla se zvýšila o 20%. Znamená to vysvětlit úroveň tlaku je také souvisí s velikostí hmyzu? Rozpor těchto experimentálních výsledků nemůže pomoci, ale lidé na kyslík vytvořil starověké obří vážka dobytí pochybnosti.

Avšak obsah kyslíku není jediným vysvětlením pro obrovské tajemství pravěkých vážek. Vědci poukazují na to, že svrchnopaleozoického létat obratlovců se dosud objevily, vážky nedostatek konkurentů a přirozených nepřátel, takže zatím rostou a stávají se vzduchovou „obra.“ s pterosaurs (před 210 miliony let), ptáci (před 150 miliony let) a pálky (před 533 miliony let) se objevily, pomalá pohyb „obří vážky“ kvůli letu flexibilní, silnějšími přirozených nepřátel potlačení a postupně zániku. na pozdní Jurassic, původní vážky hlavy zmizela, dragonf Objeví ly hlava, tělo je stále menší a menší, až do dnes nejsou příliš nezmění.

větší létající hmyz jsou méně agilní, než je jejich vlastní, tak, aby tyto „velké hmyzu“ může snadno stát dravec Ranní ptáčata, která vede k ranní ptáčata po vzniku vážek, atd. křídla hmyzu přestaly růst, ale obsah kyslíku v atmosféře je stále na vysoké úrovni. Dalším bodem je, že ptáci obsazují obří hmyz oběd, obří vážky je pravděpodobné, že soutěžit se stejným potravin pro ptáky, flexibilní výhodu ptáka pro ně přinést bohatší jídlo, a obří vážka dlouhé nádherné křídla, ale to je zakrslé. Ale bez ohledu na to, jaký může ukázaly že přírodní nepřátelé mohou být dalším faktorem, který ovlivňuje dragonfly tělo.

Zdá se, že pro starověké vážky, proč tak velké puzzle, obávám se, že vědci ještě najít další dostatečné důkazy Caixing. Kromě obrovské vážky, existuje mnoho příšery, ale i spousta monster, ale také spousta monster, Možná, že většina lidí bude myslet dinosaurů. Nicméně, dinosaur je jen jeden z následujících pojďme společně pochopit tyto prehistorické příšery to

Melville velryba je největší z Leviathan velryb, které patří do vorvaně. celková délka 18 metrů, jen 35 cm zubů, žralok v tlamě je jedním z předkrmů.

Titan délka python až o 15 metrů, vážící více než 1 tuna, tyto dva údaje byly dostatečně vysvětlit jejich hrozné místo. bylo to vyhynul před 58 miliony let, vypadá jako moderní python amplifikace verzi.

se obávají, krokodýl, také známý jako sval krokodýl, císařský krokodýl, je druh ext inct krokodýl. Žijí v rané křídy Africe, je jedním z největších přežívajících krokodýlů zvířat. Téměř dvakrát tak dlouho jako aktuální slané vody krokodýl váží asi 8 až 10 tun.

The krevet je archeologická perioda Cambrian, pravděpodobně první zemské suverén, před 500 miliony let v horní části moře potravinového řetězce. Jeho velikost těla může růst až 2 metry, lehký ústa zařízení na více než 25 cm.

Bron of mine s názvem škorpión škorpión je štír žijící ve vodě, přičemž průměrná délka metr a více, až dvaceti tří metrů, byla vodní dravci.

hlava želvy je stejně velká jako na fotbale, tělo je větší než auto, ostrý zobák a silné drápy jsou jeho dravec.