Rusko zahájilo největší světový ledoborec s nukleárním pohonem

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Rusko zahájilo největší světový ledoborec s nukleárním pohonem

Zatím Baltic montážní závod má 10.000 tun kovových konstrukcí, stavební dělníci začali sestavovat nástavbu Arktika, Sibir a montáž komponent a druhé plavidlo v seriálu.

Podle zahraničních zpráv ve sdělovacích prostředcích, Rusko zahájilo největší světový jaderný-poháněl ledoborec Arktika trup.
To se stane nejsilnější dvou reaktorů ledoborce, a vstoupí do flotily Rosatomflot s cílem pomoci zachovat národní obrany a plachtění v Arktidě.
Na palubě obrovská loď je součástí 22220 utratit 1,9 miliardy dolarů projekt, když vyplněný, bude schopen zvládnout téměř 150 tun vody.
Loď ve čtvrtek zahájila velkou Baltské loděnice v Petrohradě, Rusko, to je hlavní loď projektu 22220.
Od listopadu 2013 Arktika kýlu, kterým se téměř tři roky, kýlu k trupu poskytnout strukturální podporu.

ruský Icebreaker obrovské 586 stop dlouhý a více než 100 stop široká a bude moci rozdělit až 10 noh tlustý a 13 stop hluboká ledu.
Rosatom Sergej Kirijenko šéf řekl, že z jakéhokoliv smyslu, Arktika startu jsou úspěšné.
Dá se říci, do konce roku 2017, bude ledoborec připojí Rosatomflot.
To bude udržovat roční ruské národní obranu a splavné Arctic otevírají nové příležitosti, ale také zajistit, že Rusko a celý svět jsou velmi důležité pro hospodářský rozvoj regionu.

Arktika bude vybaven dvěma destilovanou vodu, destilovanou vodu, z nichž každý může zpracování 70 tun a 33540 tun přenosu vody.
Podle ruských médií, má plavidlo & ldquo variabilní charakteristiky vztlaku & rdquo; pomáhat lodi konvoje přes zmrzlé vody.
Zatím Baltic montážní závod má 10.000 tun kovových konstrukcí, stavební dělníci začali sestavovat nástavbu Arktika, Sibir a montáž komponent a druhé plavidlo v seriálu.

Brzy skupina sestavený pro první tři Ural rámové části.
Arktika RITM-200 má dvě jaderné reaktory, které přinesou místo v červnu od Podolsk.
Podle Sputnik, první dvě lodě být uveden do provozu v prosinci 2019 a prosinci 2020.
Federální parlament Speaker Valentina Matvijenková, vedoucí oddělení pro atomovou energii Sergej Kirijenko Corporation, členové Rady federace, prezident Národního institutu pro polární a Alexeje Rakhmanov Artur Chilingarov, prezident Spojených loďařskou korporací, se zúčastnili křtu trupu.