Sex robot příštích 30 let stane “ vedoucí úlohu „

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sex robot příštích 30 let stane “ vedoucí úlohu „

futurista poslední výzkumná zpráva, dalších 30 let jako technologie je čím dál sofistikovanější sex robot, lidé se postupně upustit od skutečného partnera, a výběr pohlaví robota.

Podle britského Daily Mail uvedl, že robot může provádět celou řadu úkolů, jako například: hrát bodyguarda, vedoucí kanceláře, etc., ale brzy roboti budou začleněny do sexuálního průmyslu.
V současné době je futurista předpovídá, že ženy a muži začnou volit robot sexuálního partnera během příštích 10 let a postupně ochlazovat lidských sexuálních partnerů.

futurolog Ian – Ian Pearson (Ian Pearson) Dr. napsal zprávu o budoucnosti výzkumu sexu, věří, že budoucnost lidského sexuálního partnera volba robota bude velmi populární, se očekává, že v roce 2050 bude nakonec nahradí lidskou sexualitu.
Mezitím se na současném trhu, hlavní spotřebitelské skupiny panenek jsou muži, budoucnost se zdá sex robot bude také velké množství ženských skupin spotřebitelů.

společnost s názvem & ldquo; Bandera & rdquo; dospělý internetový obchod poznamenat, že v roce 2030 bude mnoho lidí používá virtuální reality helmu k dokončení sex.
Do té doby mnozí z panenky firmy budou vyvíjet nové vybavení, chytré telefony a internet dohromady.
Dr. Pearson řekl, že budoucnost mnoha panenky bude přímo napojen na lidský nervový systém, nebo může vstoupit do lidského snu.
Zatímco někteří lidé budou kupovat robot panenka uspokojit své sexuální potřeby, ale většina lidí stále kupovat roboty pro vykonávání domácích prací.
Pokud se v budoucnu robot jako rodina později koupil stejné auto, nebudou volit robot vypadá ošklivě, ale mají tendenci být více atraktivní roboti.

Se zřízením úzkého vztahu s budoucností robotů lidstvo domácích, by v konečném důsledku se zdá splnit člověk potřebuje sex roboty.
V poslední době se Pearson na konferencích pořádaných Design Academy Eindhoven, Nizozemsko poukázal na to, kdo může používat nejnovější technologie & ldquo; hacker & rdquo; jejich vzhled.
Například: Lze použít nové polymerní materiály pro zlepšení bradavky dotek, odesílání a přijímání může být kombinováno s ultra-jemných vláken.
Kromě toho, sex panenky a software APP, lidé mohou být připojeny přímo do nervového systému, sen připojit, sdílet a dokonce i fyzické sexuální zkušenosti.
To znamená, že budoucnost lidského života sex bude více snadné, bezpečné a častá, ale také mnohem zajímavější.

Zároveň zpráva poukázal na to, že lidé nosí virtuální reality brýle mohou dosáhnout & ldquo; & rdquo, je autenticita lásky uvidí jinou sexuálních partnerů, například: vidět hvězdy, nebo změnit jejich vzhled nebo oblečení, přidat více atraktivnější
,
Při použití technologie virtuální reality, budoucnost lidstva bude přímo stimulovat septální oblast mozku, klepnutím na tlačítko zřídit orgasmu, sdílení zkušeností, mají různé sexuální partnery.

Pearson předpověděl, že budoucnost sex robot nahradí striptýzových klubů a nevěstinců, sex pracovníků v průběhu příštích 10 let, celá řada bohatých rodin budou mít vlastní & ldquo; & rdquo; sex. Robota