Super vysokorychlostní železniční bude zpočátku k dispozici v Moskvě nebo

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Super vysokorychlostní železniční bude zpočátku k dispozici v Moskvě nebo

22. června podle technologie mediální VentureBeat hlásil, že super vysokorychlostní železniční společnost Hyperloop Jeden úterý oznámil, že má s ruskou investiční společnosti Summa Group a Moskva podepsaly dohodu o studiu výstavby dopravní sítě Moskva napojena na železniční systém mimořádně vysokých rychlostech.

Dohoda byla podepsána v Petrohradu mezinárodní ekonomické fórum.
Jedná se o první start-up společností Hyperloop Jeden memorandum o porozumění, které podepsala se zahraničními vládami.
V březnu, další super-high-speed start-up společnosti HTT (HyperloopTransportation Technologies) podepsal dohodu s vládou Slovenské republiky.

Hyperloop Jeden spoluzakladatel a výkonný ředitel společnosti Shell Man & middot; Pixie Wa (Shervin Pishevar) ve svém prohlášení uvedl: & ldquo; my Summa Group, spolupráce mezi ruskou vládou a Hyperloop Jedním z velmi vzrušený.
Hyperloop výrazně zlepší kvalitu života velké populaci 16 milionů moskevské oblasti, výrazně zkrátit svůj čas dojíždění.
Naším dlouhodobým cílem je spolupracovat s Ruskem vybudovat revoluční nová hedvábná stezka & ndash; & ndash, lze v jeden den kontejnery dodávány z Číny do Evropské vysokorychlostní železniční nákladní Hyperloop.
& Rdquo;

Rusko se zdá být, že v Elon & middot; technologie Musk vzbudila velký zájem.
16. června Shell Man & middot; Pixie Wa na Facebooku zveřejnil fotografii.
V fotce, ruský prezident Vladimir Putin a tucet ruských miliardář investoři se účastní konference.
Pixie Wa řekl Putin byl zájem o super vysokorychlostní železnice, napsal na Facebooku: & ldquo; Putin řekl, super vysokorychlostní železniční změní globální ekonomiku zásadně.
& Rdquo;

Summa Skupina zakladatel Ghia Uddin & middot; 马戈梅多夫 (Ziyavudin Magomedov) větší pozornost ke kapacitě super-vysokorychlostní železniční nákladní dopravy, možnost super-ziskových vysokorychlostních železnic v tomto ohledu, než cestujícího.
Hyperloop implementace technologie, Ruská federace bude vytvářet obrovské výhody;

& ldquo.
To bude stimulovat potenciální provoz v rámci kontinentu, vytvořit nový ekonomický pokušení, místo toho, aby musel vybrat v rámci stávajícího globálního logistického systému, & rdquo; 马戈梅多夫 řekl.
& Ldquo; dlouhodobá, Hyperloop bude podporovat regionální hospodářskou integraci, včetně euroasijského hospodářského unií a Čínou obhajoval & lsquo; & rsquo;. Podél cesty
& Rdquo;

Hyperloop V současné době ve Finsku, Švédsku, Holandsku, Švýcarsku, Dubai, Los Angeles a ve Velké Británii pro pokročilé vysokorychlostní železniční studie proveditelnosti.