Systém Beidou III všechny základní technologie byly překonány

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Systém Beidou III všechny základní technologie byly překonány

(Reporter Fu Yifei) reportér z China Aerospace Science and Technology Corporation byla informována, že čínský Beidou III Global Positioning System všechny základní technologie byla překonána produkt vstoupil na vývoj a výrobu vazeb. 35 Compass Global Network plány by měla být dokončena do roku 2020.

Ran Cheng China družicového navigačního systému řízení Úřad v nedávné době bylo zjištěno, že na základě výkonu Compass II na přesnost polohování systému Beidou III zvýší 1-2 krát a dosáhl 2,5-5 m úroveň, a sice zachování funkci krátkých zpráv Beidou II zároveň zvýšit příslušnou výkonnost. V červnu letošního roku Compass Foundation Enhancement System poskytuje počáteční služby, které poskytují metr, sub-metr, decimetr, a dokonce i centimetr, milimetr úrovni služby, které budou splňovat potřeby elektronického plotu sdílené kola.

Aerospace pro vědu a techniku ​​Gr OUP Beidou II projektu Satellite Systems Mistr Yang Hui řekl Science and Technology Daily reportéra, systém Beidou III na začátku návrhu, dal cíl na rameni dosud zahájil třetí generace GPS navigačních družic a navigačního systému Europe Galileo

Konstrukce systému je jedinečná, přičemž mezihvězdný převod, integrovaný design pozemního přenosu funguje tak, aby bylo dosaženo vysoké úrovně železnice, nízké oběžnou dráhu satelit a pozemní stanice link interoperability. „Beidou družice na druhé straně země, i když nemůžeme vidět, ale hlava Beidou družice může dostat do kontaktu s nimi.“ Yang řekl, že Beidou III satelit lze použít inter- satelitní propojení k dosažení vzájemné komunikace a přenosu dat, ale také vzájemná vzdálenost, automaticky „udržet formace.“ To uděláSatelit je mnohem „nezávislý“, aby snížil tlak na správu země a údržbu.

Ran Cheng, první uvedení Číny v listopadu v globální satelitní družice Compass III, zahájí před koncem tohoto roku 2 skupiny se čtyřmi družicemi rok.