Tyrannosaurus rex nemůže šprintovat, ale rychlost je stále rychlejší než vy

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Tyrannosaurus rex nemůže šprintovat, ale rychlost je stále rychlejší než vy

„Jurský park“ série filmů k lidem vlevo takový dojem, že Tyrannosaurus rex (vědecký název: Tyrannosaurus rex, také známý jako Tyrannosaurus rex) může sprint pronásledovat kořist Nový simulační studie ukazuje, že Tyrannosaurus Rex není dobré. ve sprintu, a dokonce i těžké chodit rychle podle zahraničních zpráv ve sdělovacích prostředcích, „Jurský park“ série filmů k lidem vlevo takový dojem, že Tyrannosaurus rex (vědecký název: Tyrannosaurus rex, také známý jako Tyrannosaurus rex). podle zahraničního mediální zprávy, podle zahraničních zpráv ve sdělovacích prostředcích,) Může být plný sprintu honit kořist. nový simulační studie ukazuje, že Tyrannosaurus Rex není dobrý sprint, a to i těžké rychle pěšky. z tohoto vážení 9 tun dinosaurů, maximum rychlost asi 19 kilometrů za hodinu, byl mnohem rychlejší než běžné lidi. v článku publikovaném v „PeerJ“, vědci poukázal na to, že Tyrannosaurus rákosu velikost a hmotnost, takže nemůže r un nahoru a rychlost pohybu je omezena na 5,4 metrů za sekundu (nebo 19,3 kilometrů za hodinu) následujícího důvodu. V případě, že rychlost pohybu je vyšší než touto rychlostí, že krále Dračí nohy nebudou schopny nést obrovskou váhu a ohýbání, nebo dokonce zlomené To znamená, že Tyrannosaurus rex nemůže být ve vysoké rychlosti. – relativně vzato -. stav výkon kořisti v kontrastu, lidský rychlost sprint asi 13 až 24 km za hodinu, vynikajících sportovců může dosáhnout více než 32 km za hodinu. Proto chci vyhrát nad Tyrannosaurus rex, mnohá zvířata (včetně sci-fi v člověku) ještě muset bojovat, aby spustit.

Paleontologové tvrdili, po celá desetiletí na běžícím kapacitou Tyrannosaurus rex . na jedné straně, některé studie naznačují, že Tyrannosaurus lze spustit alarmující rychlostí 20 metrů za sekundu (72,4 kilometrů za sekundu), na druhé straně, některé z novějších studií vyplývá, že Tyrannosaurus rex není tak jednoduché se pohybuje v rozmezí 5 až 11 metrů za sekundu (18 až 29 kilometrů za hodinu). Studie vedená William Prodejci University of Manchester School of Země a environmentálních věd na University of Manchester, Velká Británie, za předpokladu, důkaz pro nízké rychlosti, a počítačové simulace ukázaly, že Tyrannosaurus Wang nemohl běžet. naopak, studie poukázal na to, že Tyrannosaurus rex je poněkud podobný ptákům.

William Prodejci přijala dvě vyspělé technologie biomechanické vlastnosti Tyrannosaurus rex byly analyzovány ve studii, a to vícetělovém dynamické analýzy (multibody dynamická analýza, MBDA) a analýzu kostní stresu (kosterní pevnostní, SSA). Jedná se o první použití dvou metod v paleontologii, takže charakteristiky dinosaurů fyziologie přesnější . Předchozí studie nebrala v úvahu „zatížení kosti“ – tlakový limit kosti byly schopny odolat před tím, než byly rozděleny, a tudíž di d neuspěl. V nové studii, počítačové simulace vzala v úvahu všechny tlak na končetinách v Tyrannosaurus rex, a pak odhaduje zatížení kostí když jsou vystaveny nárazům. Výsledky simulace ukazují, že Tyrannosaurus reuscist bez ohledu na to, co běhu chůze, bude nepochybně způsobí „neúnosnou zátěž vysoká kostí.“ jinými slovy, bude jakákoli forma běhu dělat Tyrannosaurus rex noha zlomená.

„Ve svém životním prostředí, býložravých dinosaurů, které mohou být zachyceny, jsou mnohem nižší než u dospělého Tyrannosaurus rex, který je jako zabíjení na pomalém jízdním pruhu. myslím si, že tato studie významný, protože je postaven přímo na fyzikálních vlastností samotných kostí a rychle omezuje typ síly, které tyto obrovské kosti mohou dovolit, „říká Thomas Carr, je paleontolog na Carthage institutu ve Wisconsinu,), „v této studii, běžící na Tyrannosaurus rex je nemožné, protože zátěž bude přímo thje kost, což závěr s předchozí práce je konzistentní, a podporovat různé studie zaměřené na stejnou odpověď „

Ačkoliv výsledky ukazují, že T. rex nebyl schopen vysokorychlostní chase kořist a životní styl než. původně očekávalo méně „sport“, ale Tyrannosaurus rex je stále děsivé dravci „dospělý Tyrannosaurus nelze spustit ve skutečnosti nezáleží na tom: to prostě pohybuje rychleji než kořist na lince“. Thomas Karl vysvětlil, „ve svém životním prostředí, budete dokáže zachytit býložravých dinosaurů patří Edmonton Dragon (patřící do kachního zobáku drak), trojúhelníku draka a drak, rychlost je mnohem pomalejší, než dospělých Tyrannosaurus. – to je jako pomalém pruhu na zabíjení „Carl neúčastnily ve studii.

David A. Burnham, paleontolog z University of Kansas, říká studie není úplný. „Chci vidět podobnou analýzu Edmonton a trojúhelníku,“ říká. „Pokud se data shodují s status těchto zvířat jako kořist, pak máme rozumné vysvětlení. „Jinými slovy, Tyrannosaurus rex by měl být rychlejší než jejich rychlost, alespoň přes mladé, pomalé a nemocného individuální rychlosti, protože oni jsou hlavní kořistí Tyrannosaurus rex.

Burnham řekl, že studie založené na základní hypotézy Tyrannosaurus Wang běží držení těla, a nevíte, jak na „sval systém, jak koordinovat činnost,“ případ, nejpravděpodobnější spekulace je, že používají podobné rychlá chůze chůze.

studie rovněž inspirovalo studium dalších rozsáhlých dravých dinosaurů, jako je například Southern monster, Dragon, na Maplon a vysokou páteře. Sears říci, že tyto velké dinosaurů mohou podléhat podobné fyziologické omezení, ale i to vyžaduje více hloubkovou studii s cílem získat přesnější závěr. (kterýkoli den)