US – vyvinutý robot schopný analyzovat trubicové čisticích bakterií Index

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem US – vyvinutý robot schopný analyzovat trubicové čisticích bakterií Index

Jak je vidět, jedná se o Massachusetts Institute of nově vyvinutých trubkových robotů & ndash; & ndash; & ldquo; & rdquo; Luigi mohlo vstoupit analýzu kanalizační potrubí indexu lidských kanalizační bakterií.

Podle britského Daily Mail uvedl, že v současné době v USA Massachusetts Institute of Technology rozvinout trubkovitý poslední robot s názvem & ldquo; & rdquo; Luigi čistírny odpadních člověka to může filtrovat, analyzovat zdravotní index města.

Tento výzkumný projekt se nazývá & ldquo; & rdquo; podzemní městské výzkumníci mohou ovládat robota přes chytrý telefon do trubkových vodovodní potrubí, kanalizace čerpání robot a filtruje, cílem je monitorovat stav města.
Uvádí se, že trubkový robot & ldquo; Luigi & rdquo; je vnímání města vyvinula laboratoř, laboratoř byla založena před 12 lety.

Vnímání Laboratory ředitel Carlo Město – Maserati (Carlo Ratti) vysvětlil, že jsme oznámili městským skrytá data, z nichž každá lidská buňka existuje 10 bakteriální buňky, lidské mikroflóry složení mohou být použity jako identifikaci lidských hygienických podmínek
klíčovým faktorem, ale jak měříme na celé město mikroorganismy to?

laboratorní analýza zjistila, že více než 50.000 druhů různých bakterií žijících v lidském žaludku, ale před tím, než odpadní vody do čistírny odpadních vod bude napojena dolů, pak znovu odebírají vzorky a analyzují
neexistuje žádný účinek, který je vyvinout robota Luigi původ.

Trubková robot může vstoupit do kanalizační potrubí a který je vybaven GPS zařízením s cílem usnadnit výzkumným pracovníkům sledován rozsah robota aktivit.
Luigi robot tráví 1-2 hodiny každý kanalizace vyhledávání, shromažďování odpadních vod vzorky plovoucí skrz.
Ve stejnou dobu, je-li vybaveno ultrazvukovými senzory pomoci takového válcového robot pohybuje kolem 40 cm v cíli průzkumu.

němý po absorbování aktivaci kapalné čerpadlo odpadních vod, pak poslán do filtru, aby se zabránilo toaletní papír a fekálie do filtračního systému.
Potom se odpadní voda prostřednictvím druhého trubkového zařízením schopným zachycování odpadní viry a bakterie.
Jakmile jsou odpadní vzorky odebrané úspěch, bude Maserati a tým monitorovat vzorek, takže město epidemie lidského zdraví a chování v reálném čase zpráv.
První aplikace čistíren

inteligentního robota je sledovat stav městského šíření infekčních chorob, v současné době výzkumný tým doufá, že bude vyvíjet více způsobů, jak analyzovat včasné rozpoznání ohnisek.
Ve stejné době, & ldquo KKare cigarettes; podzemí centra & rdquo; budou vyhlášeny městské čistírny odpadních projekt, jak to ovlivní non-přenosných chorob, jako jsou: obezita a diabetes.