Život na Marsu simulace mise dokončena šest vědci “ vrátit na Zemi „

With
Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Život na Marsu simulace mise dokončena šest vědci “ vrátit na Zemi „

výstup do vesmíru provádět po šesti vědci uspořádala tiskovou konferenci

Peking, srpen UNM Clothing29日电 Podle zahraničních zpráv ve sdělovacích prostředcích, šest vědci loni otevřít simulovanému Mars experiment žijící na Havaji Mauna Loa.
Tento experiment v místním čase 28.srpna skončil 6 & ldquo; zavřené rdquo; vědci života loni & ldquo; return & rdquo; Zemi.

6 extravehicular

vědci uvádějí, že šest vědci ze Spojených států, Německa a Francie, lékaři, architekti a pilotů, za poslední rok & ldquo; žít klášterní život, i když na cestách; stanoviště & rdquo
nosit skafandry.
In & ldquo; Vítej zpátky na Zemi a rdquo; zdraví, šest vědců z 28 žije ve skladu již v 9:00.
Během

experimentu, testování může jíst jen sušené sýr, tuňák a ostatních konzervovaných potravinách, musí nosit skafandry, když jdou ven, a dokonce i přístup k internetu je omezen, pokusit se simulovat prostředí na Marsu.

podílet se na simulované misi

šest vědců na tiskové konferenci, žijí v & ldquo; Marsu & rdquo; jeden rok, francouzští vědci Weier Suo (Cyprien Verseux) řekl člověk na Marsu v blízké budoucnosti je & ldquo; & rdquo dosažitelné
;, & ldquo; technické a psychologické bariéry může překonat & rdquo;.
Další & ldquo; & rdquo;, Německo Hodnocení vědkyně Hai Enke (Christiane Heincke), také řekl, že vědci se podařilo najít vodu v suchém prostředí.

však Hai Enke také rady, které žijí v & ldquo; Mars & rdquo; největším nepřítelem je nuda, lidé se musí naučit přizpůsobit navzájem, nechoďte.

NASA (NASA) hlavní vyšetřovatel Ted Stebbins (Kim Binsted) řekl, že po šesti extravehicular v naději, že se připojit na oceán, a já chci jíst čerstvé ovoce nebo žijí v kabině jíst méně jídla.

tento simulované života na Marsu experimenty financované z NASA, ruská je druhá podobné úkoly až 520 dní, ve druhém dlouhém životě na Marsu experimentální úlohy.